صفحه اصلی   آخرین اخبار   اخبار عمومی   حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت انقلابی

حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت انقلابی


مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، گفت: حماسه ۹ دی یکی از حماسه‌های ماندگارمردم غیور ایران زمین در مسیر مبارزه با استکبار و تداوم خط مقاومت در برابر توطئه های دشمنان انقلاب است؛ که نمادی از عزت، استقلال و بصیرت انقلابی مردم این سامان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی دوشنبه شب با صدور پیامی ضمن تبریک حماسه 9 دی به جامعه فرهنگیان، دانش آموزان و تمام اقشار استان، بر ترویج فرهنگ شهید سلیمانی در مدارس و نظام تعلیم و تربیت تأکید کرد.

در متن پیام مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی آمده است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

ملت رشید ایران اسلامی در چهار دهه حیات پربرکت نظام جمهوری اسلامی روزهای تلخ و شیرین فراوان و گوناگونی را تجربه کرده اند.

به موازات هر دسیسه و تقابل دشمنان آشکار و پنهان؛ با این انقلاب ، مردم مومن و سلحشور ایران اسلامی در سایه ی توجهات حضرت بقیه الاعظم و راهبری ولی فقیه زمان؛ با بصیرت انقلابی تمام توطئه ها را ناکام ساخته اند.

حماسه۹دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان، روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس اسلامی مردم این سامان؛ در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب است که خط بطلانی بر اهداف فتنه جویانه و توطئه‌های دشمنان کشید.

از این رو یوم ا... 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت و یوم الله ماندگار شده و  دشمنان مأیوس و ناامید تر از قبل نیک دریافتند که دیگر فرصتی برای ایجاد فتنه نخواهند داشت.

چهلم محسن فخری زاده دانشمند شهید هسته ای و دفاعی کشورمان و سالگرد عروج مظلومانه و خونین سیدالشهدای جبهه مقاومت و علمدار ارباً اربای انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دهه بصیرت امسال، این جملات گهربار  مولا و مقتدایمان  را دوباره یادمان می آورد که آمریکا از دشمنی با اسلام دست بر نمیدارد. باید بیدار باشیم؛ باید هوشیار باشیم؛ باید آمادگی‌های خودمان را حفظ کنیم؛ نبایستی غافلگیر بشویم.

بی شک دشمنان نظام و انقلاب لحظه‌ای دست از دشمنی برنخواهند داشت و باید با بصیرت و درک حوادث و اتفاقات و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری، راه را همچون گذشته گم نکنیم تا کشتی نجات ملتها را با گذر از طوفان ها و موج های خطرناک، به ناخدای اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم بسپاریم.

اینجانب به نمایندگی از جامعه بصیر و ولایتمدار فرهنگیان و دانش آموزان بهارستان علم و ادب، در سالگرد حماسه ماندگار 9دی بار دیگر با پیر مرادمان تجدید بیعت کرده و همگان را به وحدت حول محور ولایت مطلقه فقیه دعوت می‌نماییم؛ و با خدا و امام مان عهد بی می بندیم که مروج احکام ولایت، فرهنگ مقاومت به ویژه اندیشه های ناب سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی در بین آینده سازان انقلاب باشیم و با اتکای به جهدو جهاد معلمان خطه قهستان زمین، محسن فخری ها و قاسم سلیمانی های بصیر و حامی ولایت تحویل جامعه ایران اسلامی نماییم. انشاء ا...
لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

بازدید : 629
دوشنبه 08 دی 1399 ساعت : 21:22 ب.ظ

نظرات

کد امنیتی رفرش

407
مطلب
+ 8
افراد آنلاین
+1,394
بازدید امروز
2,619
بازدید دیروز
39,894
بازدید ماه
3,367,947
بازدید کل
یکشنبه 24 تیر 1403
تقویم روز