صفحه اصلی   آخرین اخبار   استخدامی   کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی منتشر شد

کارت آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی منتشر شد


کارت شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی منتشر شد. این آزمون ۲۴ بهمن ماه ۹۹ برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از مهر، آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹ دانشگاه های علوم پزشکی با رقابت ۲۱۹ هزار و ۹۰۸ داوطلب روز جمعه ۲۴ بهمن ماه ۹۹ برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون از امروز سه شنبه ۲۱ بهمن تا پنجشنبه ۲۳ بهمن ۹۹ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل دریافت است.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه ۲۴ بهمن ۹۹ آغاز می شود و درهای ورودی حوزه های اصلی امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد. داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی حاضر باشند.

آزمون در تمامی مراکز استانها و برخی از شهرستان های کشور برگزار خواهد شد و داوطلبان باید با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت شرکت در آزمون خود و براساس آدرس مندرج در کارت، نسبت به شناسایی حوزه های امتحانی خود اقدام کنند.

در جلسه امتحان به هر داوطلب دو بسته آزمونی داده می شود که بسته اول حاوی یک برگ پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی (شماره یک) و بسته دوم حاوی دفترچه آزمون تخصصی (شماره دو) است.

داوطلب به محض دریافت بسته آزمون مربوط و قبل از بازکردن پوشش نایلونی، لازم است نام خانوادگی و نام خود را با نام خانوادگی و نام و شماره مندرج در روی جلد دفترچه سوالات امتحانی و پاسخنامه و همچنین شماره صندلی و شماره داوطلبی مندرج در روی کارت ورودی خود مقایسه کند تا مطمئن شود بین آنها هیچ اختلافی نیست و درصورت مشاهده تفاوت، موضوع را به نزدیکترین مراقب در جلسه اطلاع دهد و موضوع را دنبال کند تا اختلاف برطرف شود.
آزمون استخدامی علوم پزشکی نمره منفی دارد

در تست های چهارگزینه ای برای هر پاسخ صحیح سه نمره مثبت و به منظور خنثی کردن پاسخ های حدسی و یا تصادفی برای هر پاسخ غلط یک نمره منفی منظور خواهد شد. به سوال های بدون جواب نمره منفی و یا مثبت تعلق نمی گیرد و اگر به سوالی بیش از یک پاسخ داده شود همه پاسخها، غلط محسوب خواهد شد و به آن سوال یک نمره منفی تعلق خواهد گرفت.
دفترچه سوالات همه داوطلبان شخصی سازی شده است

در جلسه آزمون به هریک از داوطلبان عناوین شغلی مختلف دو بسته آزمونی داده می شود. دفترچه سوالات همه داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر فرد بر روی جلد آن درج شده است. این دفترچه ها، دارای تنوع بوده و کد عددی و حروف انگلیسی که بر روی دفترچه سوال داوطلبان درج شده است.

دفترچه آزمون عمومی (شماره یک) حاوی ۱۰۵ سوال و متناسب با گروه عنوان شغلی است. آزمون عمومی گروه اول (کد دفترچه ۱۰۰)، آزمون عمومی گروه دوم (کد دفترچه ۲۰۰)، آزمون عمومی گروه سوم (کد دفترچه ۳۰۰)، آزمون عمومی گروه چهارم (کد دفترچه ۴۰۰) باید در مدت ۱۱۵ دقیقه به سوالات آن پاسخ داده شود.

تبصره: اقلیت های دینی اعلام شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت، نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

آزمون اختصاصی: تعداد سوالات تخصصی عناوین شغلی هریک از گروه ها به شرح جدول زیر است که داوطلبان باید در مدت ۸۰ دقیقه به سوالات آن پاسخ دهند.

https://rozup.ir/view/3293698/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%20%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%20%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85%20%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C.png

 

شرایط رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی

چنانچه بندهای مربوط به جنسیت، معلولیت، نیازمند منشی و مقطع تحصیلی مندرج در کارت شرکت در آزمون با اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی اینترنتی مغایرت دارد، باید برای پیگیری در یکی از روزهای چهارشنبه ۲۲ بهمن و پنجشنبه ۲۳ بهمن صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ شخصاً به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند.

درصورت مغایرت در سایر بندها (نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه ۵ و ۲۵ درصد ایثارگران، شاغل قراردادی (نام دستگاه،) عنوان رشته تحصیلی، تاریخ فارغ التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی، شغل محل، بومی و شاغل مراکز درمانی در مقابله با ویروس کرونا) باید تا ۲۴ بهمن در سایت سازمان سنجش قسمت ویرایش آن را تصحیح کنند.

تغییر رشته شغلی در این آزمون امکان پذیر نیست.

در صورت مغایرت عکس، اشتباه عکس و یا عدم درج عکس باید در یکی از روزهای چهارشنبه ۲۲ بهمن و پنجشنبه ۲۳ بهمن صبح از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۴ تا ۱۷ شخصاً به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کنند و در صورت عدم رفع نقص عکس با آنها به عنوان متقلب آزمون رفتار خواهد شد.

داوطلبان باید علاوه بر کارت شرکت در آزمون، کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مداد پاک کن، مداد تراش و سنجاق به همراه داشته باشند.

از آوردن وسایل اضافی مانند کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه، ماشین حساب، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، پیجر و ... اکیداً خودداری کنند. محلی برای نگهداری این وسایل در حوزه های امتحانی پیش بینی نشده و حوزه های امتحانی مسئولیتی در قبال نگهداری از این وسایل ندارند.

رد و بدل کردن هر نوع وسیله از قبیل لوازم التحریر، نت (یادداشت،) . . . و همچنین خارج کردن اوراق امتحانی از قبیل پاسخنامه، دفترچه سوال و یا کارت شرکت در آزمون از جلسه امتحان به عنوان تخلف محسوب می شود و با داوطلب متخلف برابر قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون های سراسری رفتار خواهد شد.

همراه داشتن هر گونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند و یا دستبند هوشمند در جلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری موجب محرومیت از گزینش در آزمون می شود

داوطلبان باید برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری لازم را بعمل آورند.

داوطلبان در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آنها لازم است، حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۹ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با سازمان سنجش مکاتبه کنند. به درخواست های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی آزمون استخدامی علوم پزشکی در روزهای ۲۴ تا ۳۰ بهمن ۹۹ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال می شود.
دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی آزمون

۱. داوطلب زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور یابد. حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۷:۰۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور داوطلب خواهد بود.

۲. برای پیشگیری از تجمع، داوطلب حضور خود را به دقایق پایانی موکول نکند.

۳. از تردد بی مورد در محل آزمون جداً خودداری کند.

۴. هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر متقاضیان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ کند.

۵. همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی است.

۶. در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان مجاور جداً خودداری کند.

۷. از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جداً خودداری کند.

۸. هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده کند. در صورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کند.

۹. در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتماً با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک اقدام به صحبت کند.

۱۰. در پایان آزمون تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشد. به پیام هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و درجلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کند.

۱۱. داوطلب سعی کند از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و… خودداری کرده و از دستمال کاغذی استفاده کند.

 

منبع:ساعد نیوز
لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

بازدید : 775
سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت : 13:38 ب.ظ

نظرات

کد امنیتی رفرش

407
مطلب
+ 9
افراد آنلاین
+1,300
بازدید امروز
2,619
بازدید دیروز
39,800
بازدید ماه
3,367,853
بازدید کل
یکشنبه 24 تیر 1403
تقویم روز