صفحه اصلی   آخرین اخبار   جذب هیئت علمی   مهلت ثبت نام جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها تمدید شد

مهلت ثبت نام جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها تمدید شد


 معاون برنامه‌ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از تمدید دوباره فرصت ثبت‌نام متقاضیان شرکت در فراخوان جذب هیأت علمی سال ۱۴۰۰ تا روز سه شنبه ۹ آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساعد نیوز به نقل از مهر، جعفر جعفری اعلام کرد: به اطلاع علاقمندان به عضویت هیأت علمی دانشگاه ها می رساند با توجه به احتمال ایجاد اختلال در تهیه مدارک لازم برای ثبت نام و درخواست شمار زیادی از متقاضیان، مهلت ثبت نام فراخوان سال ۱۴۰۰ مجدد تا پایان ساعت اداری روز سه شنبه ۹ آذرماه تمدید شد.

وی افزود: با توجه به تکمیل برخی از ظرفیت ها سزاوار است متقاضیانی که تاکنون ثبت نام کرده اند نسبت به ویرایش پروفایل خود و ثبت نهایی اقدام کنند.

معاون برنامه ریزی و امور اجرایی مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم تاکید کرد: با توجه به اینکه فراخوان به هیچ وجه مجدداً تمدید نخواهد شد از متقاضیان خواست ثبت نام خود را به آخرین ساعت ها موکول نکنند.

جعفری اعلام کرد: نتیجه نهایی فراخوان جذب هیات علمی تا اول خردادماه ۱۴۰۱ منتشر می شود.

فرایند ثبت نام متقاضیان بیست و پنجمین فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی مربوط به فراخوان شهریور ۱۴۰۰ که از ۱۷ آبان ۱۴۰۰ شروع شده بود، روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه به پایان رسید مرکز جذب وزارت علوم این زمان را یک بار تا پایان وقت اداری شنبه ۶ آذر ماه و بار دیگر تا روز سه شنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۰ تمدید کرد.

منبع:ساعدنیوز
لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

بازدید : 410
یکشنبه 07 آذر 1400 ساعت : 18:41 ب.ظ

نظرات

کد امنیتی رفرش

407
مطلب
+ 8
افراد آنلاین
+1,326
بازدید امروز
2,619
بازدید دیروز
39,826
بازدید ماه
3,367,879
بازدید کل
یکشنبه 24 تیر 1403
تقویم روز