نحوه همکاری با آموزگار کوشا:

۱- خبرنگار افتخاری:

شما میتوانید جزء خبرنگاران افتخاری (آموزگارکوشا) شوید و اخبار موثق در زمینه آموزش و پرورش از هر نقطه کشور عزیزمان را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت ثبت شود.

۲- عکاس افتخاری:

شما میتوانید جزء عکاسان افتخاری (آموزگارکوشا) شوید و اخبار موثق در زمینه آموزش و پرورش و معلمان از هر نقطه کشور عزیزمان را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان درسایت ثبت شود.

۳- نویسنده افتخاری اخبار:

شما میتوانید جزء نویسندگان افتخاری (آموزگارکوشا) شوید و اخبار مرتبط با آموزش و پرورش و معلمان را در سایت واژه نیوز ثبت کنید. به شما یک نام کاربری و پسورد داده میشود و میتوانید مطالب را مستقیما در سایت ثبت کنید تا پس از تایید مدیریت سایت یا حتی بدون نیاز به تایید مدیریت درسایت نمایش داده شود. اخباری که از دیگر سایتها برداشته میشود با رعایت کپی رایت و ذکر منبع درسایت ثبت میشود.

۴- نویسنده افتخاری مقالات آموزشی و تربیتی:

شما میتوانید جزء نویسندگان افتخاری بخش مقالات آموزشی و تربیتی (آموزگارکوشا) شوید و مقالات آموزشی و تربیتی را در سایت  ثبت کنید. به شما یک نام کاربری و پسورد داده میشود و میتوانید مطالب را مستقیما در سایت ثبت کنید تا پس از تایید مدیریت  سایت یا حتی بدون نیاز به تایید مدیریت در سایت نمایش داده شود. مقالات و مطالبی که از دیگر سایتها برداشته میشود با رعایت کپی رایت و ذکر منبع در سایت ثبت میشود.



 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات