آموزگار کوشا

تربیت اجتماعی دانش آموزان مهمترین رسالت سازمان دانش آموزی است
معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش گفت: تربیت اجتماعی و فرهنگی دانش آموزان مهمترین رسالت سازمان دانش آموزی است.

به گزارش مركزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان كرمان، مهدی فیض در همایش مسئولان سازمان دانش آموزی شهرستان ها و مناطق استان با تشریح جایگاه سازمان دانش آموزی در وزارت آموزش و پرورش افزود: فعالیت های درون مدرسه ای برعهده معاونت پرورشی و فعالیت هایی برون مدرسه ای بر عهده سازمان دانش آموزی است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش با بیان اینكه فعالیت های سازمان دانش آموزی در دوره جدید به عنوان بخش كلانی از معاونت پرورشی است، تصریح كرد:  به تدریج اردوهای برون مدرسه ای، اعزام دانش آموزان به مسابقات كشوری و... به سمت سازمان داش آموزی سوق داده می شود.


وی با تاكید بر اینكه فعالیت های برون مدرسه ای بر عهده سازمان دانش آموزی است، اظهار كرد: با انجام رسالت برون مدرسه ای، فعالیت سازمان دانش آموزی توسعه پیدا می كند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیرآموزش و پرورش بیان كرد: سازمان دانش آموزی باید برنامه ها و فعالیت های خود را به گونه طراحی و تدوین كند كه جنبه اقتصادی و فرهنگی داشته باشد.

فیض تربیت اجتماعی و فرهنگی دانش آموزان را مهمترین رسالت سازمان دانش آموزی دانست و گفت: با توجه به تفویض اختیار فعالیت های برون مدرسه ای آموزش و پرورش به سازمان دانش آموزی حوزه عمل این سازمان در انجام فعالیت های اجتماعی، زیستی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و هنر گسترده شده است.

وی درآمد زایی را یكی از ماموریت های فرعی سازمان دانش آموزی برشمرد و تاكید كرد: تمركز بر درآمد زایی در سازمان دانش آموزی، این سازمان را از دست یابی به اهداف اصلی دور می كند


بخش نظرات
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات