آموزگار کوشا

زمان جدید برگزاری کنکور‌های ارشد و دکتری ۹۹ اعلام شد
کنکور‌های سراسری با سختگیرانه‌ترین پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شوند

علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزیر بهداشت گفت:  قبلا پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری آزمون‌ها را ابلاغ کردیم، اما پروتکل‌های جدید برای حفظ و صیانت از سلامت داوطلبان و فرزندان این کشور بسیار سختگیرانه‌تر است. محل برگزاری آزمون از قبل باید از سوی کارشناسان معاونت بهداشتی وزارت بهداشت تایید شود. میزان تراکم صندلی ها، شرایط تهویه فضا، میزان فاصله صندلی ها، میزان تراکم محیطی و ضدعفونی کردن محیط همه اهمیت دارند.
http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/581/1741573/1089727_248.jpg
زمان جدید برگزاری کنکور‌های ارشد و دکتری ۹۹ اعلام شد
مطابق ابلاغ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی زمان برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز به روز پنج شنبه ۹ مرداد سال ۹۹ و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته  به روز‌های پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ مردادماه ۹۹ موکول شد. لازم به ذکر است که سایر کنکور‌ها شامل آزمون سراسری، کاردانی به کارشناسی و کاردانی فنی و حرفه‌ای طبق برنامه زمانی قبلیِ اعلام شده برگزار خواهد گردید.
اتاق ایزوله برای ناقلان مثبت کنکور دکتری در نظر گرفته شد
سیما لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برای کنکور دکتری نیاز به خوداظهاری است و برای کسانی که ناقل مثبت باشند، اتاق ایزوله در نظر گرفته شده است. تعداد حوزه‌های آنان ۴۰ درصد افزایش داشته و پروسه ورود و خروج آن‌ها طولانی‌تر شده است و افراد باید جدا وارد شوند، علاوه براین، فاصله صندلی‌ها یک و شش دهم متر شده است و از حوزه‌هایی استفاده کرده‌اند که دارای فضای باز هستند.
زمان برگزاری آزمون‌های وزارت بهداشت
مرکز سنجش و آموزش پزشکی تا کنون زمان برگزاری ۷ آزمون وزارت بهداشت را تغییر داده است.

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/581/1741573/1089726_903.png

مقررات جدید آموزشی برای ترم آینده ابلاغ شد
معاونت آموزشی وزارت علوم برنامه آموزشی فصل تابستان ۱۳۹۹ و نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور ابلاغ کرد.

مهلت ثبت‌نام در سامانه «انتخاب محل آزمون جامع دکتری» تمدید شد
از آنجا که براساس شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دانشجویان دوره دکتری تخصصی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸، برگزاری آزمون جامع از تاریخ یک مردادماه تا ۳۱ مردادماه به صورت شناور برگزار می‌شود، مهلت ثبت‌نام در سامانه انتخاب محل آزمون جامع دکتری تا یک هفته قبل از برگزاری آزمون در واحد‌ها ادامه دارد. دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سامانه azmoon ۹۹ iau.ac.ir نزدیک‌ترین واحد به محل زندگی خود را به عنوان محل آزمون جامع انتخاب کنند.

نتایج اولیه دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران اعلام شد
متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعداد‌های درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۹۹ که فرم ثبت‌نام خود را از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران تکمیل کرده‌اند، می‌توانند برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه فوق دریافت کرده‌اند؛ وارد سامانه شده و از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود مطلع شوند.
مهلت مجدد ثبت‌نام برای دوره‌های بدون آزمون کاردانی نظام جدید در نظر گرفته شد
فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان شرکت در رشته‌های پذیرش براساس سوابق تحصیلی «معدل کل دیپلم» دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۹ که در بازه‌های زمانی گذشته موفق به ثبت‌نام نشدند می‌توانند از دهم تا چهاردهم شهریورماه ۹۹ برای ثبت نام اقدام کنند.

آزمون زبان انگلیسی EPT تیرماه دانشگاه آزاد به تعویق افتاد
با توجه به شیوع ویروس کرونا طی روز‌های اخیر و اعمال محدودیت در برخی از استان‌های کشور زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT تیرماه دانشگاه آزاد اسلامی به زمان دیگری موکول شد.

۱۷۳ داوطلب کنکور دکتری فرم خوداظهاری را تکمیل کردند
فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به اتمام مهلت تکمیل فرآیند خوداظهاری داوطلبان کنکور دکتری سال ۹۹ مبتلا به ویروس کرونا جهت حضور در محل امتجان گفت: در این فرآیند مشخص شد که ۱۶۸ داوطلب کنکور دکتری امسال در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و ۵ داوطلب نیز در بیمارستان بستری هستند. در این بین برخی از داوطلبانی که در ماه‌های گذشته مبتلا شده بودند و حال درمان شده‌اند نیز به تکمیل فرم خوداظهاری پرداخته‌اند لذا آمار اعلام شده طبیعتا در نهایت دارای یک ریزش است.

بخش نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات